Haber

Cami müjdesini beklerken kötü haberi verdi! Erden Timur’dan Galatasaray taraftarını ağlatan itiraf

Spor2022-23 sezonunu Toto Üstün Lig’de şampiyon olarak bitirmek galatasaray Transfer çalışmaları başladı. BeIN Sports’a röportaj veren Erden Timur, transferle ilgili sorulara net cevaplar verdi.

VURGULANAN ICARDI’NİN STATÜSÜ

Sezon başında PSG’den kiralanan Mauro Icardi’nin transferinin hiç de kolay olmadığını belirten Timur, yıldız futbolcuya Arabistan ve önemli kulüplerden teklifler geldiğini söyledi.

İşte Timur’un açıklamaları:

“BEYEFENDİNİN ANLAŞMASI MUTLAKA YAPILMALIDIR”

“Fenerbahçe ve Galatasaray birbirlerinin elinden oyuncu alıyorsa karşı tarafın bileğini burkuyorlar ama bu kulübün çıkarlarına aykırı. ‘Galatasaray giderse alır, almadan dönmez’ bu tip şeyler hep olur. kulüplere zarar.keşke kulüpler arasında centilmenlik anlaşması olsa ama ben pek mümkün görmüyorum.diğer kulüp girmemeli.

“ICARDI’NİN GERÇEKLERİNİ GÖRMEK ZORUNDAYIM”

Hepimiz Icardi’nin kalmasını istiyoruz. Kolay olmayacağını bilmelisiniz, gerçekçi olmalısınız. Bu dönem kendisine başka şeyler de kattı ve daha önce görmediğimiz bir Icardi izlettirdi bize. Santraforu olmayan değerli kadrolar var, bir de Suudi Arabistan gerçeği var. Bunlar gerçek, taraftarlarımız yanlış anlamasın. Icardi için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

“30 MİLYON KİŞİNİN BEKLENTİSİNİ DÜŞÜNMEK GEREKİYOR”

Şampiyonlar Ligi takımı kurup ön elemelere mi gitmemiz gerekiyor yoksa ön elemeler için yeterli kadro oluşturup ileride grubu geliştirmemiz mi gerekiyor? Bu konuda zor bir ikilem içindeyiz. Ön elemeler için yeterli bir grup oluşturmak istiyoruz. Kadromuzun artık bir omurgası var. Karar verirken 30 milyon insanın beklentilerini ve kulübün geleceğini düşünmek zorundayız.

“CUMHURBAŞKANIMIZ BENİ ALDATTI”

Başkanımıza ‘Para umurumda değil, yöneticilerle konuşmam, sadece Florya’ya bakarım’ dedim ve kabul ettim, o da ‘Tabii tabii’ dedi. İlerleyen süreçte ‘Bak abi beni kandırdın’ dedim, o da ‘Ben ne diyecektim’ dedi. Hocamız göreve geldikten sonra ilk listesinde sadece 2 oyuncu aldık, ardından yeni listeye eklenen isimler oldu. Bu iki oyuncu Seferovic ve Oliveira idi.

“11 KG VERDİM”

Benim için başarı gerçek bir kavram değil. Başarısızlık veya başarısızlık korkusuyla bu görevi isteyerek yapmadım. Seçildikten sonra 5-6 ayda 11 kilo verdim. Görevini hakkıyla yapamayan insan hazmedemez.”

kadinhani-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu