Yaşam

Kingfisher 36.Bölüm izle: Kingfisher’ın Son Bölümünü Tek Parça Full İzle

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Yalıçapkını dün akşam bölüm finali ile ekranlara geldi. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı dizi, her hafta olduğu gibi bu hafta da seyirciyi ekrana kilitledi. Yalıçapkını son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Yalıçapkını 36. bölüm detayları.

Kingfisher 36.Bölüm

Star TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Yalıçapkını dün akşam 36. bölümüyle sezon finali yaptı. İlgiyle takip edilen dizi bir süre ekranlarda olmayacak.

Yalıçapkını son bölümde neler yaşandı?

Ferit, Seyran’ın mektubunu aldıktan sonra hızla onu her taraftan bulmaya çalışır. Abidin, Suna’nın Saffet’le evlendiğini öğrenince büyük bir üzüntü yaşar. Seyran ise bayıldı. Hattuç ile Antep’e vardıklarında konağın etrafı Tarık ve korumaları tarafından sarılmıştı. Seyran’ın Antep’te olduğunu öğrenen Ferit, hemen gerçeğin peşine düşer ve Vakkas Usta’nın dükkânında Seyran ile buluşur. Sonrasında Seyran’a tekrar birlikte kaçmayı teklif eder. Tarık ise Seyran’ı bir an olsun bırakmaz. Konakta işler yolunda gitmez ve beklenmedik bir sürpriz olur.

Kingfisher’ın son bölümünü izle

Yalıçapkını dönem finaline buradan ulaşabilirsiniz.

YALIÇKINI 36. BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE

salihli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu